Porady prawne Kraków

Aby skorzystać z porady prawnej w Krakowie, należy wypełnić poniższy formularz z proponowanym terminem spotkania lub zadzwonić na centralny numer rejestracji i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

Porady prawne są udzielane wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie na terenie Krakowa. Nie udzielamy bezpłatnych porad telefonicznych.

Konsultacje prawne w Krakowie

ul. Kasprowicza 8a

+48 12 411 05 94
+48 883 668 558

Umów się na konsultację. Odpowiemy w ciągu 24 h.

Zapraszamy do kontaktu przez e-mail: biuro@kancelaria-actio.com

Poszukujesz naprawdę rzetelnych porad prawnych w Krakowie? Masz skomplikowaną sytuację majątkową? A może zamierzasz się rozwieść? Krakowska kancelaria prawna Actio specjalizuje się w sprawach rodzinnych, spadkowych oraz zasiedzeń, dlatego warto zasięgnąć u nas profesjonalnej porady od doświadczonych radców prawnych szczególnie z zakresu wyżej wymienionych dziedzin.

Konsultacje prawne Kraków

Wykwalifikowana kadra krakowskich prawników błyskawicznie i możliwie bezkonfliktowo rozwiązuje nawet najtrudniejsze sprawy. Litera prawa rządzi się swoimi prawami, których tajniki nie są nam obce. Dlatego gwarantujemy, że znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej indywidualnej sprawy. Każdy klient jest inny, każda sprawa jest inna, dlatego najlepiej jest umówić się i skorzystać z konsultacji prawnych Kraków. Tylko w ten sposób możemy rozpoznać zawiłości konkretnej sprawy oraz znaleźć możliwie najlepsze wyjście. Porady prawne nie zobowiązują do podjęcia działań wskazanych przez prawników. To bardziej zestaw wytycznych, które możemy, ale nie musimy wykorzystać. Najczęściej radcy prawni prezentują różne rozwiązania i możliwe drogi prawne, które można obrać.

W czym się specjalizujemy?

Nasza renomowana kancelaria Actio przede wszystkim specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego dotyczących rozwodówalimentów oraz podziału majątku; z zakresu prawa spadkowego kwestiami od nabycia spadku, przez jego podział, aż po zachowek, a także sprawami dotyczącymi różnego rodzaju zasiedzenia (zasiedzenie służebności drogi koniecznejsłużebność przesyłusłużebności gruntowej oraz zasiedzenie nieruchomości). To jedne z najczęściej podejmowanych tematów podczas konsultacji prawnych z naszymi wyspecjalizowanymi prawnikami, dlatego możemy z czystym sumieniem nazywać się specjalistami w tej dziedzinie. Wysoka komunikatywność oraz głębokie zrozumienie przekłada się na efektywność podejmowanych działań. Czujemy się współodpowiedzialni za los naszych klientów, dlatego staramy się wspólnie znaleźć takie rozwiązania, które pozwolą na sprawne przeprowadzenie procesu oraz satysfakcjonujące kompromisy dla obydwu stron.

Porady prawne Kraków – cennik

Porady prawne Kraków cennik – tu sprawdzisz, ile wynosi kompleksowa porada prawna od wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych prawników. Korzystając z porady prawnej w Krakowie,  zachęcamy do odwiedzin naszej kancelarii. Jednak osobom, które nie mogą pojawić się osobiście, udostępniamy konsultacje telefoniczne. Należy uprzednio dokonać wpłaty na konto kancelarii w wysokości sześćdziesięciu złotych, a następnie oddzwonimy w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Porady prawne w Krakowie to dobra okazja, ażeby lepiej zorientować się w swojej obecnej sytuacji prawnej, a następnie podjąć właściwe działania, które pozwolą nam ją lepiej usystematyzować i powrócić do normalności. Dlatego serdecznie zachęcamy do wypełnienia niezbędnego formularza oraz nadesłania go nam w celu umówienia spotkania. Z pewnością niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem!