Prawo rodzinne

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego prawnicy określają jako jedne z najczęściej poruszanych problemów. Nie są to sprawy skomplikowane, jednak ich trudność polega na znacznym zaangażowaniu emocjonalnym każdej ze stron. W takim wypadku pomoc adwokata rodzinnego w Krakowie jest niezbędna. Nasza kancelaria w Krakowie nie tylko doskonale orientuje się w kwestiach prawa rodzinnego i opiekuńczego, ale stanowi także profesjonalną i obiektywną pomoc na drodze całego postępowania.

Prawo rodzinne – prowadzone sprawy w Krakowie:

 

Prawo rodzinne i opiekuńcze – zaufaj specjalistom

Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju spraw, związanych z prawem rodzinnym. Pomagamy między innymi przy sprawach takich jak wymienione poniżej.

  • Sprawy rozwodowe oraz dotyczące separacji. Ustalamy wraz z klientem celu rozwodu, którego szczegóły omawiamy już podczas pierwszych spotkań. Przy okazji pomagamy również uporządkować sprawy związane z ewentualną opieką nad dziećmi. Ponadto pomagamy także w ustaleniu taktyki procesowej, która doprowadzi do możliwie najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania sprawy, jak również przygotowujemy wspólnie z klientem pozew rozwodowy oraz oferujemy reprezentację podczas sprawy sądowej.
  • Sprawy dotyczące alimentówPoczątkiem sprawy jest zawsze złożenie niezbędnego pozwu o alimenty, który to nasi prawnicy pomagają odpowiednio sformułować. Ponadto bierzemy udział w mediacjach oraz rozprawach sądowych, dotyczących wypłacenia świadczeń dla jednego z rodziców.
  • Sprawy dotyczące podziału majątkuW tym wypadku przede wszystkim przeprowadzamy dokładną analizę prawną problemu, a następnie wraz z klientem ustalamy odpowiednią strategię działania. Przygotowujemy niezbędne dokumenty oraz reprezentujemy naszych klientów podczas rozpraw sądowych.

Dobry adwokat prawo rodzinne – Kraków i okolice

Jeżeli profesjonalna kancelaria prawa rodzinnego jest tym, czego szukasz, trafiłeś doskonale! Nasi prawnicy posiadają ogromną wiedzę oraz lata doświadczenia w prowadzeniu wszelkiego rodzaju spraw związanych z separacją, rozwodem, podziałem majątku, jak również alimentami oraz ustalaniem opieki nad dziećmi. Z najwyższym zaangażowaniem oraz indywidualnym spojrzeniem podchodzą do każdej ze spraw, oferując swoją pomoc na każdym jej etapie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata od prawa rodzinnego – od porady prawnej po reprezentację w sądzie – skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy Ci rozwiązać Twój problem! Zadbają o to specjaliści od prawa spadkowego w kancelarii w Krakowie.