Zasiedzenie służebności przesyłu

Dzięki swojej bogatej wiedzy, nabytej przez lata prowadzenia rozmaitych spraw związanych z zasiedzeniem, także z zasiedzeniem służebności przesyłu, jesteśmy w stanie zaoferować swoją fachową i rzetelną pomoc.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasiedzenia służebności przesyłu nasza kancelaria z chęcią Ci w tym pomoże. Posiadamy wiedzę na temat wszystkich nowych orzeczeń Sądu Najwyższego powstałych w ostatnich latach odnoszących się do tego tematu.

Problemem służebności przesyłu (a także zasiedzeniem) zajmujemy się zarówno z perspektywy właściciela, jak i przedsiębiorstwa przesyłowego, co pozwala nam szerzej patrzeć na każdą rozpatrywaną sprawę, a w konsekwencji – z sukcesem doprowadzić ją do końca.

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, na której znajdują się postawione przez przedsiębiorstwa energetyczne, infrastruktury elektroenergetyczne i chcesz dowiedzieć się co się z tym wiąże lub masz w związku z tym jakiekolwiek problemy prawne – zgłoś się do nas!

W zakresie zasiedzenia służebności przesyłu gwarantujemy:

  • pełnomocnictwo procesowe,
  • porady prawne,
  • możliwość stałej współpracy,
  • stały kontakt z prawnikiem,
  • natychmiastową pomoc w momencie wytoczenia sprawy o zasiedzenie przez przedsiębiorstwo energetyczne.

Staramy się uregulować zaszłości dotyczące infrastruktury będącej powodem sprawy oraz znaleźć optymalne rozwiązanie, możliwie korzystne dla Klienta. Służymy swoją pomocą i wiedzą, udzielając wszelkich informacji na temat zasiedzenia służebności przesyłu – jak się bronić, w jaki sposób można dochodzić swoich praw oraz jakie są koszty prowadzenia tego typu sprawy. Ponadto pozostajemy także w stałym kontakcie z Klientem, reagując na ewentualne bieżące wydarzenia.