Zasiedzenie – adwokat Kraków

Nasza kancelaria w Krakowie oferuje profesjonalną pomoc w kwestiach związanych z zasiedzeniem zarówno nieruchomości, jak i rzeczy ruchomych. Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach związanych z zasiedzeniem, które od lat prowadzimy z powodzeniem dla naszych klientów.

Prawo rodzinne – prowadzone sprawy w Krakowie:

 

Czym jest zasiedzenie?

Jak ustala Kodeks Cywilny, zasiedzenie jest sposobem nabycia prawa własności nieruchomości bądź rzeczy ruchomej przez osobę, która włada nimi przez określony prawem czas, jednocześnie nie będąc ich właścicielem.

Zasiedzeniu podlegają:

  • rzeczy ruchome,
  • nieruchomości gruntowe,
  • nieruchomości budynkowe,
  • nieruchomości lokalowe.

Mimo że nabycie ruchomości oraz nieruchomości następuje z mocy prawa po określonym czasie, niezbędne jest oficjalne orzeczenie sądu w tej sprawie. Nierzadko wiąże się to również z koniecznością uregulowania stanu prawnego dóbr będących powodem rozprawy. Z tego powodu w przypadku spraw o zasiedzenie dobry adwokat jest pomocą niezbędną. Nasi specjaliści udzielą Ci fachowej i rzetelnej porady, zapewnią pełnomocnictwo procesowe oraz stały kontakt i szybką reakcję w przypadku nagłych spraw i nieoczekiwanego rozwoju sytuacji.

Adwokat – specjalizacja zasiedzenie – Kraków

Nasi adwokaci z Krakowa i okolic to specjaliści, absolwenci najlepszych uczelni w kraju i specjaliści w swoim fachu, aktywni zawodowo od lat. Posiadamy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie z zakresu spraw związanych z zasiedzeniem nieruchomości, jak i dóbr ruchomych.

Do każdej ze spraw podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem, dokładając wszelkich starań, aby nasza wiedza, umiejętności i znajomość wielu podobnych przypadków doprowadziła nas do upragnionego sukcesu i satysfakcji Klienta. 

Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy, chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje sprawa o zasiedzenie u adwokata, jak przebiega proces uzyskania sądowego potwierdzenia własności oraz w jaki sposób kancelaria prawna może Ci w tym pomóc, skontaktuj się z nami! Nasi doświadczeni adwokaci chętnie udzielą Ci wszelkich informacji i  poprowadzą Twoją sprawę o zasiedzenie do sukcesu!